In zijn nieuwe, Engelstalige publicatie ‘DE-AD’ bundelt architect-kunstenaar-schrijver-forestier Wim Cuyvers zowel recente en nieuwe essays als ontwerpen van architectuurprojecten die nooit werden uitgevoerd. ‘DE-AD’ kan gezien worden als het vervolg op het succesvolle ‘Tekst Over Tekst’ uit 2005.
architectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecture
architectenkrant architectuur newsletter

Architectenkrant - Newsletter - Vrijdag 6 mei 2022

 
 

Bescheiden architectuur met weervast staal voor gemeenschapscentrum

Het gebouw is ontworpen door IROJE Architects & Planners uit Seoel.

Lees meer

 
 

Publicatie 'DE-AD'

Door Wim Cuyvers, uitgegeven door het Frans Masereel Centrum.

Lees meer

 
 

Vlaamse Raad van de Orde van Architecten buigt zich over zijn missie en visie

Op woensdag 20 april organiseerde de Vlaamse Raad van de Orde van Architecten een congres in het teken van zijn missie en visie.

Lees meer

 

Studiedag 12 mei: Concrete printing: evolutie of revolutie?

Ben jij ontwerper, architect, aannemer of ingenieur? Vraag jij je af wat de toepassingsmogelijkheden en de duurzaamheidsaspecten zijn van het 3D-printen van beton? Tal van experten zullen je wegwijs maken tijdens deze inspiratiedag op donderdag 12 mei in Technopolis Mechelen.

Lees meer

 

Yatra Travel
Architectuurreizen

Zoekertjes
en jobs

Archicards
Digital couponing

Volg ons:  architectenkrant lindedin architectenkrant pinterest

architectenkrant architectuur newsletter

Bekijk als een webpagina

MediaXel bvba
64 Maria van Hongarijelaan
BE - 1083 Brussel

Unsubscribe

Uitsluitend in het kader van uw vakinformatie,
kan uw e-mailadres eventueel worden doorgegeven
aan de partners die in deze nieuwsbrief aanwezig zijn.
Niet akkoord